טיפול השתלת שיניים ביום אחד - אצלנו בבזאל קליניק

שתלים לשיניים מחירים

עלות שתלים לשיניים – מחירים משתלמים במיוחד

 

במרפאת השיניים המובילה והמוכרת “המרכז להשתלה בזאלית” תזכו בטיפולים המתקדמים והטובים ביותר עבור מחירים משתלמים במיוחד. אנו גובים עבור שתלים לשיניים מחירים נוחים והוגנים, לעיתים בהפרשים של מאות שקלים לכול הליך בטיפול. חשוב לציין שאין אנו יכולים לספק מענה מיידי לשאלה כמה עולה שתלים לשיניים מכיוון שהמחיר הסופי נקבע לאחר פגישה עם רופא, ובהתאם למאפייניו הספציפיים של כול טיפול. בנוסף, כדאי לדעת שאנו מעניקים למטופלים חדשים מחיר היכרות מיוחד, המורכב מפגישת ייעוץ ללא מחויבות או עלות עם רופא מומחה, וצילום שיניים בחינם.

 

מרכיבי עלות השתלת שיניים

 

השתלת שיניים הינה הליך רפואי מורכב הכולל שורת התערבויות וחומרי גלם, שמשפיעים ומעצבים את עלותו הסופית של הטיפול. מרכיבים אלו כוללים בין היתר :

  • השתלות שיניים וכירורגיה – כגון ניתוח אפיסקטומי, עקירות של שיני בינה ושיניים רגילות, הרמת סינוס פתוחה או סגורה והוספת חומר עצם. כמו כן, השתלות עצם מקומיות עם הוספת חומר עצם, השתלות עצם עם הוספת חומר עצם וממברנה, והשתלת עצם אוטוגנית עם הוספת חומר עצם משן עקורה. המחיר כולל גם עלות שתלים לשיניים שיכולים להיות מתוצרת חוץ או שתלים בזאלים למחוסרי עצם לסת.
  • שיקום הפה – כולל עלות כתרים ומבנה על גבי כתרים רגילים או בזאלים, וכן עלות בהתאם לסוג הנבחר שיכול להיות כתרי חרסינה וכתרי זרקוניה בסיסיים או מלאים. בנוסף לכך, מחיר שיקום הפה נקבע גם על פי סוג המבנה שיכול להיות מבנה יצוק, מבנה אמלגם וכתרי פליפר זמניים.
  • השתלות שיניים ותותבות – כוללות את עלות טיפולי התותבות על גבי שתלים, ומשתנות באם מדובר בתותבות ארקליות חלקיות או שלמות, תותבות ויטליום, או תותבות יצוקות על גבי ארבעה שתלים הידועות בכינוי ALL ON 4.
  • הוצאות נוספות – בנוסף לעלויות המפורטות, מחיר הטיפול משתנה בהתאם למספר הפגישות הנדרשות, מאפייני בדיקות ואבחונים מקדימים, וכן בהתאם לסוג ההרדמה המבוקש. כך למשל, עלות השתלת שיניים בהרדמה מלאה כוללת גם עלות חומרי הרדמה, נוכחות של רופא מרדים ואחות לאורך כל הטיפול, ושהייה בחדר התאוששות לפיקוח וביקורת עד להתפוגגות השפעת חומר ההרדמה.

 

טיפולי השתלת שיניים במחיר משתלם

 

המעוניינים להזמין תור במרפאתנו להשתלת שיניים, ולקבל הצעת מחיר ראשונית ללא מחויבות או עלות, מוזמנים ליצור קשר עם “המרכז להשתלה בזאלית” בטלפונים 077-9979815 או 077-9979815. פנו אלינו ונשמח לספק מידע נוסף בנושא.