השתלת שיניים בהרדמה מלאה

טיפול שיניים בהרדמה מלאה

המקום הנכון לטיפולי שיניים בהרדמה כללית

 

במרכז להשתלה בזאלית שבתל אביב מתמחים בביצוע טיפולי שיניים בהרדמה כללית, וזאת על ידי צוות רפואי מלא ומוסמך של המרכז. הטיפולים כוללים גם השתלות שיניים ביום אחד ברמות מורכבות גבוהות עם תוצאות מעולות והליכי התאוששות מהירים.

 

מאפייני טיפול בהרדמה מלאה

 

בטיפול שיניים עם הרדמה מלאה המבוצע במרפאתנו נעשה שימוש בחומרי הרדמה ייעודיים, המביאים את המטופל למצב של סדציה עמוקה. במצב זה גופו של המטופל נרפה והוא אינו מודע או חש בטיפול השיניים המתקיים, ובכלל אינו מרגיש כאב. השפעות אלו מתפוגגות כמספר שעות לאחר תום הטיפול. חשוב לציין שבימינו מדובר בטיפולים מקובלים ונפוצים שרמת הסיכון בהם מאוד נמוכה.

 

כדאיות טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

 

טיפול שיניים בהרדמה מלאה מהווה אמצעי בטוח ויעיל המאפשר לקצר הליכי טיפול כמעט ללא כאב, ולהתעורר לאיכות חיים חדשה עם חיוך מושלם ופה ולסת בריאים. יתרה מכך, טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מאפשרים ביצוע של הליכים סבוכים ומורכבים, כדוגמת מספר רב של השתלות בפעם אחת. זאת במקום סדרת טיפולים הנדרשת לביצוע במספר שלבים. כמו כן, סוג זה של טיפולים הינו אידיאלי לסובלים מחרדת טיפולי שיניים המכונה בעגה המקצועית דנטופוביה. כך למעשה, אנשים שדחו במשך שנים טיפולי שיניים בגין חרדות יכולים לעבור את ההליכים בבטחה וללא צורך לעמוד מול פחדיהם.

 

הליך טיפולי בהרדמה כללית

 

טיפול שיניים בהרדמה כללית מבוצע במרפאתנו עם הליך מקצועי ומוקפד, הכולל את השלבים הבאים:

  • בדיקת מצבו הרפואי והבריאותי של המטופל ויכולתו לעבור טיפול שיניים בהרדמה כללית.
  • הכנת תוכנית טיפול על ידי צוות הרופאים לרבות אישורו של הרופא המרדים וקביעת סוג ההרדמה ומינונה, בהתאם לאופי ואורך הטיפול, גיל המטופל, משקלו ומצבו הבריאותי.
  • ההליך הרפואי עצמו מבוצע בנוכחות מלאה של המרדים מתחילתו ועד סופו, וכן בנוכחות רופא נוסף ואחות.
  • בסיום הטיפול, עם ליווי והשגחה צמודים של הצוות הרפואי, מועבר המטופל לחדר התאוששות.

 

לטיפול שיניים בהרדמה מלאה

 

המעוניינים לקבוע תור לטיפול שיניים בהרדמה מלאה ולקבל עוד מידע ופרטים בנושא, מוזמנים ליצור קשר עם המרכז להשתלה בזאלית בטלפונים 077-9979815 או 077-9979815.