מרפאת שיניים בתל אביב בזאל קליניק

טיפול שיניים בהרדמה מלאה מחיר

טיפול שיניים בהרדמה מלאה – מחיר הוגן ונוח

 

בד בבד עם התפתחות רפואת השיניים בשנים האחרונות, עולה הביקוש עבור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה במחירים הוגנים, כפי שאנו מציעים ב- “מרכז להשתלה בזאלית” שבתל אביב. אלו הם טיפולי שיניים בהרדמה מלאה שעבור מחיר הוגן יעניקו לכם פתרון רפואי בטוח, מוקפד ומוצלח במיוחד.

 

הביקוש לטיפולי שיניים בהרדמה מלאה

 

הביקוש לטיפולים אלו גדל מאוד בשנים האחרונות בקרב הציבור, בייחוד לטיפולים מורכבים כמו השתלה בזאלית למחוסרי עצם הכוללת מספר רב של השתלות שיניים. כמו כן, קיים ביקוש רב לסוג זה של טיפולים בקרב אנשים הסובלים מחרדה דנטאלית קיצונית, הגורמת להם להימנע מלהגיע לטיפוליי שיניים ולגרום להתדרדרות במצב שיניהם, הפה והלסת שלהם. בנוסף, לא אחת מטופלים הסובלים מחרדה עלולים גם להפריע ולהקשות על רופא השיניים בביצוע הליך רפואי מהיר. מעבר לכך, טיפולים בהרדמה מלאה מבוקשים גם עבור פעוטות וילדים צעירים המתקשים לשבת בשקט ולשתף פעולה עם הוראות הרופא, וכן עבור הסובלים ממגבלה פיזית או מנטאלית המקשה על ביצוע ההליכים ללא הרדמה.

 

מאפייני טיפול שיניים בהרדמה כללית

 

הרדמה כללית המבוצעת במרפאתנו עבור מחירים משתלמים נועדה להעניק לרופא המטפל סביבת עבודה יעילה ושקטה מהפרעות, המאפשרת לבצע הליכים מורכבים במהירות, ביעילות ובאופן המונע כאבים מצד המטופל. ההרדמה עצמה דורשת הערכה מתאימה של מצבו של המטופל, תשאולו וביצוע בדיקות רפואיות מתאימות. בהמשך, המטופל מורדם על ידי רופא מרדים מוסמך עם חומרי הרדמה ומינונים המתאימים לו, כאשר המרדים מפקח על המטופל לכל אורך טיפול השיניים, ואחראי גם על הוצאת המטופל מההרדמה ולמעקב אחר התאוששותו. ההרדמה עצמה יכולה להתבצע במספר דרכים: האחת, על ידי הרדמה מוסקולארית דרך הפה ומערכת הנשימה, והשנייה על ידי הזרקת חומר הרדמה לווריד. בכל מקרה, לאחר מספר שעות השפעת חומר ההרדמה מתפוגגת והיא נטולת כאבים.

 

מחיר טיפולי שיניים בהרדמה

 

מרפאתנו מציעה עבור טיפול שיניים בהרדמה מלאה מחיר הוגן לכול הדעות, אותו ניתן לבדוק על ידי השוואת מחירים עם מרפאות מובילות אחרות. יש לציין כי המחיר משתנה בהתאם לסוג ההרדמה ומאפייני הטיפול, רמת המורכבות והאורך. כמו הן, המחיר כולל עלויות בדיקה מקדימה טרם הטיפול, עלויות השתלים וכתרי השיניים, צוות רפואי מלא של שני רופאים ואחות במהלך הטיפול עצמו, ושהייה בחדר התאוששות בסוף הטיפול.

 

לטיפול שיניים בהדרמה כללית

 

להזמנת תור לטיפול שיניים בהרדמה כללית, ולקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים, צרו קשר עם המרכז להשתלה בזאלית בטלפונים077-9979815 או 077-9979815.