השתלות שיניים ביום אחד בבזאל קליניק

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים

טיפול שיניים בהרדמה כללית לילדים

 

במרפאת השיניים המתקדמת “המרכז להשתלה בזאלית” מתמחים בטיפולי שיניים לילדים, המבוצעים גם תחת הרדמה כללית. הטיפולים מבוצעים במרפאה נעימה ומעוצבת על ידי צוות רופאי שיניים מקצועי ומנוסה בעבודה עם ילדים, הנעזר בציוד האיכותי והחדשני ביותר בארץ ובאירופה.

 

 הצורך בטיפולי שיניים לילדים עם הרדמה מלאה

 

לא אחת אנו נתקלים במרפאה בצורך לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים. צורך זה יכול לנבוע ממספר סיבות:

  • בפעוטות וילדים בגילאים צעירים הנדרשים לטיפול שיניים ואינם מסוגלים לשתף פעולה ולשבת בשקט לאורך זמן מבלי לזוז.
  • בילדים הנדרשים לטיפול שיניים נרחב, ממושך ומורכב, או כאלו הנדרשים לטיפול כירורגי או משמר שאין אפשרות לבצעו תחת הרדמה מקומית.
  • הילדים ובני נוער הסובלים מפחד וחרדה מטיפולי שיניים.
  • הילדים הסובלים מתפקודים קוגניטיביים לקויים או כאלו שהינם בעלי מוגבלויות או צרכים מיוחדים – מנטאליים ו/או פיזיים.

 

הליך טיפול שיניים בהרדמה כללית

 

טיפול שיניים בהרדמה כללית לילדים מבוצע בעיקרון באופן דומה לטיפול בקרב אנשים מבוגרים. ראשית, טרם ההרדמה על הילד לעבור בדיקות רפואיות כלליות על מנת לוודא שאינו נמצא בקבוצת סיכון.  כמו כן, אנו נסביר לילד באופן מובן ומרגיע את ההליך הרפואי המצפה לו. בהמשך ההרדמה עצמה תבוצע על ידי רופא מרדים מוסמך המלווה את כל ההליך הטיפולי. במהלך ההרדמה מבוצעים כל טיפולי השיניים הנחוצים לילד על ידי רופאי שיניים מומחים ומנוסים. בסיום הטיפול וההרדמה הילד נשאר במרפאה בחדר התאוששות פרטי ונעים, בו מוודאים כי הוא מתעורר ומתאושש כמצופה. לבסוף, בתום ההליך הרפואי הילד נשלח עם הוריו לביתו למנוחה והחלמה, וזאת בהתאם למאפייני טיפול השיניים שעבר.

 

רמת סיכון בטיפול עם הרדמה מלאה

 

יש לדעת כי טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים המבוצעים באופן קפדני ונכון, עם בדיקות מקדימות ובליווי של רופא מרדים, מאופיינים ברמת סיכון מאוד נמוכה. יחד עם זאת, ראוי לציין כי כל מקרה נבדק לגופו ובמידת האפשר והצורך יוצעו טיפולי שיניים לילדים באמצעי הרדמה מקומיים כמו אלחוש, טשטוש או גז צחוק.

 

טיפול שיניים לילדים בהרדמה כללית

 

להזמנת תור עבור טיפול שיניים בהרדמה כללית לילדים, לקבלת מידע נוסף ומענה לשאלות, צרו קשר עם המרכז להשתלה בזאלית בטלפונים 077-9979815 או 077-9979815 .