בריאות הפה והחניכיים בעזרת טיפולים בבזאל קליניק

טיפולי השתלת שיניים

טיפולי השתלת שיניים מקצועיים ומוצלחים

חסרות לכם שיניים? נדרשים להשתלות? אם כן, כדאי שתבצעו את ההליכים המורכבים הללו במרכז להשתלה בזאלית, המתמחה בביצוע טיפולי השתלת שיניים מקצועיים ומוצלחים.

חשיבות המומחה להשתלת שיניים

אין ספק שחזות השיניים מהווה גורם משמעותי בהופעה החיצונית שלנו וביכולתנו להקרין חיוך יפה ובריא לסביבה. כפועל יוצא מכך, אדם שחסרות לו שיניים נדרש להתמודד עם פגם אסטטי מהותי המשפיע גם על בריאותי ואיכות חייו. על מנת לתקנו יש צורך בטיפולי השתלות שיניים המבוצעים על ידי רופאי שיניים כירורגיים, שתחום זה מהווה את התמחותם המרכזית. כלומר, רופאי שיניים כמו אלו העובדים במרפאתנו אשר עוברים מיד שנה השתלמויות מיוחדות. התמחותם באה לידי ביטוי בהכשרה ובניסיון רב בתחום, דבר המאפשר להם להתמודד בהצלחה עם השתלת שיניים בכול רמת מורכבות. זאת בנוסף לחומרים מעולים וציוד מתקדם ייעודי לטיפולים אלו, עם התאמה אישית ומדויקת לכל אחד וביצוע מהיר, יעיל, נטול כאבים ומוצלח לטווח הקצר והארוך כאחד.

טיפולים בכל רמת מורכבות

המקצועיות והאיכות של השתלות שיניים המבוצעות במרפאה שלנו מאפשרות להתמודד ביעילות ובהצלחה עם כל רמת מורכבות של השתלה, וזאת בעזרת אמצעים מתקדמים ושיטות חדישות ביותר. בין היתר, אנו אמונים על ביצוע השתלות שיניים למחוסרי עצם או לבעלי עצם לסת דקה, וכן בביצוע הרמות סינוס, השתלות בזאליות ללא צורך בהרמת סינוס או השתלת עצם, השתלות המתאימות לחולי סוכרת, השתלות שניים ALL ON 4 והשתלות שיניים ביום אחד גם למחוסרי עצם. בנוסף, אנו מבצעים השתלות שיניים עם סוגים שונים של הרדמה, החל מהרדמות מקומיות ועד לטיפולים תחת הרדמה מלאה.

לטיפול השתלת שיניים

לקביעת תור עבור טיפול השתלת שיניים מקצועי ומוצלח, ולקבלת ייעוץ מקצועי בתחום ללא עלות או מחויבות, צרו קשר עם “המרכז להשתלה בזאלית” בטלפונים 077-9979815 או 077-9979815.