השתלות שיניים בזאליות בבזאל קליניק

השתלת שיניים ממוחשבת

ייעול ושיפור הליכי הטיפול עם השתלת שיניים ממחושבת

 

מרפאת השיניים “המרכז להשתלה בזאלית” מביאה לציבור מטופליה את שיא החדשנות והקדמה. זאת עבור כול סוגי טיפולי שיניים ובכל רמת מורכבות, לרבות בהרמות סינוס, בהשתלות חניכיים ובכל סוג של השתלות שיניים. בין היתר, החדשנות ניכרת בביצוע השתלות שיניים ממוחשבות המאפשרות לייעל ולשפר את ההליכים ותוצאותיהם.

 

התקדמות ענף השתלות השיניים

 

בעבר, רופאי שיניים נדרשו לבצע הליכי השתלת שיניים והתאמת כתרים בהתבסס על ניסיונם האישי, ועל סמך צילומי רנטגן דו מימדים ובדיקות קליניות. שיטות אלו השאירו נקודות רבות ללא מענה עד הטיפול עצמו, כדוגמת יכולת העצם לספיגת שתל דנטאלי, אורך מקסימאלי של השתלים, או מבנה הפנימי של לסת המטופל. אי דיוק בנקודות אלו דרש לא אחת את ביצועם של טיפולים חוזרים. לעומת זאת, כיום אנו עושים שימוש באמצעים מתקדמים המייעלים באופן משמעותי את הליכי הטיפול, וכוללים שימוש בהדמיות ממחושבות. ההדמיות מהוות אמצעי מתקדם, משוכלל ומדויק לשיפור וייעול ההליכים ולקבלת תוצאות מרשימות ומוצלחות ביותר.

 

יתרונות הדמויות ממחושבות

 

ההדמיות הממוחשבות שאנו עושים בהן שימוש מאפשרות לנו לקבל כמה שיותר מידע אודות מבנה העצם והלסת של המטופל, לפענחו ולנתחו. כמו כן, ההדמיה מאפשרת לבנות מודלים מדויקים מחומרים פלסטיים מיוחדים של השיניים החסרות שנדרשות לשתלים. השתלים עצמם מתוכננים במהירות ועם רמת דיוק אופטימאלית, בין היתר מבחינת הזווית שלהם, מיקומם והתאמתם למבנה ומצב הלסת. כל זאת, במטרה להבטיח למטופלים הליכי השתלה מהירים ומדויקים, וכמובן הטובים, הנוחים והמתאימים ביותר עבורם.

 

להשתלת שיניים ממחושבת

 

להזמנת תור עבור השתלת שיניים ממוחשבת ולקבלת הצעת מחיר, צרו קשר עם המרכז להשתלה בזאלית בטלפונים 077-9979815 או 077-9979815. פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם פרים נוספים בנושא.