השתלות שיניים בגיל השלישי ניתן לעשות במרכז השתלה בזאלית - בזאל קליניק

השתלת שיניים למבוגרים

השתלת שיניים למבוגרים עדיפה על תותבות נשלפות

רבים מקרב האוכלוסייה המבוגרת נוטים לפתח בעיות בשיניים, החל מבעיות קלות לטיפול כמו סתימה בשן, ועד לבעיות שיניים וחניכיים קשות כדוגמת נסיגת חניכיים או עששת חריפה, הדורשות השתלת שיניים. טיפול בבעיות אלו וכן השתלת שיניים למבוגרים בכל רמת מורכבות מהווים את המומחיות של מרפאת השיניים “המרכז להשתלה בזאלית” שבתל אביב. המרפאה מספקת ללקוחותיה המבוגרים מענה מדויק, אישי ואדיב לצרכיהם.

העדפת השתלות על פני שיניים נשלפות

בימינו, רבים מבין האנשים המבוגרים שנדרשים להשלמת שיניים מלאה בוחרים בהשתלות על פני שיניים תותבות, וזאת עקב מספר סיבות עיקריות:

  • שיפור איכות החיים – שלא כמו שיניים תותבות המקשות על ביצוע פעולות בסיסיות, כדוגמת אכילה או דיבור, השתלת שיניים למבוגרים מעניקה איכות חיים דומה לזו של שיניים אמיתיות.
  • טיפול בשיניים – בעוד ששיניים תותבות כרוכות באי נוחות באחזקה של הוצאה וניקוי, שיניים מושתלות נדרשות לטיפול זהה לאלו המקוריות של צחצוח וטיפולי היגיינה שוטפים.
  • חזות אסטטית טבעית המותאמת על ידינו באופן אישי למטופל עם כתרי זרקוניה משובחים, ומעניקה חיוך הרבה יותר יפה וניחוח מאשר שיניים נשלפות.
  • השתלת שיניים הינו פתרון יעיל ועמיד לאורך זמן, אשר בטיפול נאות ישרת את בעליו למשך שנים ארוכות וטובות.

הליך מהיר ויעיל

יתרון נוסף שיש לנו להציע עבור השתלות שיניים למבוגרים טמון בהליך יעיל ומהיר שאנו מבצעים, גם ללא צורך בהשתלת עצם או הרמת סינוסים. ההליך שמבוסס על השתלות בזאליות מעניק כבר לאחר הטיפול הראשון שיניים זמניות, ולאחר כשבועיים שיניים קבועות. עימנו הוא גם יכול להתבצע ביום אחד מרוכז. יתרה מכך, זירוז פרוצדורת ההשתלה מונעת לאחר עקירת השיניים מצבים של  איבוד עצם לסת, ומבטיחה את קליטתו היעילה והמוצלחת של השתל בעצם הלסת הטבעית. עבור אנשים בגיל מופלג, אשר מתגוררים במסגרת קהילה תומכת או בבית אבות, בהחלט חשוב שכל הפרוצדורות ייעשו בהקדם ובאופן מרוכז.

טיפולי שיניים למבוגרים

להזמנת תור עבור השתלת שיניים מהירה, ומוצלחת, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם המרכז להשתלה בזאלית בטלפונים 077-9979815 או 077-9979815.