השתלת שיניים למחוסרי עצם - השתלה בזאלית

ש

כתרי זירקוניה

המרכז להשתלה בזאלית

כתר זירקוניה לשיניים

המרכז להשתלה בזאלית מתמחה בטיפולי שיניים מתקדמים וחדשניים. הרולס-רויס של תחום שיקום השיניים הוא ללא ספק כתר זירקוניה לשיניים. אם הינך סובל משן פגועה תוכל בקלות להשתיל עליה כתר זירקוניה, אשר יעניק לה מראה טבעי, לבן ובריא ובכך יעניק לך את האפשרות לחזור ולחייך כמו בילדותך.

בטיפולי שיניים נעשה שימוש בכתרים בכדי להשלים שיניים חסרות, לחזק שיניים חלשות או לשפר את המראה מבחינה אסתטית. כתר זירקוניה לשיניים עשויים חומר גלם יציב שאינו “נשבר” ועמיד לאורך שנים רבות, עם מראה טבעי ויפה. הודות לתכונות המיוחדות של חומר הזירקוניה, נעשה בו היום שימוש בטיפולי שיניים אסתטיים גם עבור גשרים ומבנים מעל שתלים דנטליים.

כיום רוב המטופלים בוחרים ב כתר זירקוניה לשיניים הודות לעובדה שהוא נראה מדהים לעין וליכולת עמידותו של החומר להמון שנים לעומת חומרי גלם אחרים. היות וכתרי זירקוניה הינם נטולי מתכת, בניגוד לכתרים אחרים, הם אינם מחלידים או משחירים. כמו כן, כתרי זירקוניה מתאימים לאנשים הסובלים מרגישויות או בעיות בחניכיים, שכן הם אינם גורמים לאלרגיות או דלקות חניכיים.

חשוב לדעת כי טכניקת הרכבת כתרי זרקוניה שונה מזו של כתרים רגילים, והיא דורשת מיומנות ייחודית כמו גם ציוד מיוחד. צוות המומחים של המרכז להשתלה בזאלית עובר השתלמויות וקורסים באופן שוטף, ובמרכז ציוד מן המשוכללים ביותר בארץ ובאירופה, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שתקבלו את הטיפול המקצועי והטוב ביותר.

צור קשר זירקוניה לשיניים

רציף הרברט סמואל 60, מגדל האופרה קומה 1 תל אביב, בטלפון 077-9979815

לזכיה בחבילת צילומים ובדיקה בשווי 879 ש"ח מלא את הטופס

מהו כתר זירקוניה לשיניים?

זירקוניה הוא דו תחמוצת של גביש צלול מזירקוניום שהוא הקרמיקה / חרסינה החזקה ביותר בכל השווקים הדנטליים כיום. זהו חומר רב-קריסטל, שאינו מכיל שבבי גילוף זכוכית. לזירקוניה יש מספר אפשרויות של מבנה קריסטלי התלוי בטמפרטורה. הוא משתנה למבנה של ריבועי קריסטל בטמפרטורה של מעל 1,170 מעלות. ישנם תוספים של חומרים שונים אשר מוספים לזירקוניום בכדי לייצב את מבנה הריבועים הקריסטליים בטמפרטורת החדר.

שלא תגיד שלא אמרנו!

אנו מבצעים עד 120 השתלות בזאליות בשנה

אם אינך מעוניין אתה מוזמן להמשיך הלאה... בכל אפשרות אחרת זה הזמן לשמור על מקומך