השתלת שיניים למחוסרי עצם - השתלה בזאלית

ש

ALL ON 4

השתלת שיניים למחוסרי עצם

השתלת שיניים All On 4  למחוסרי עצם

לפי עשור, הרכבת שיניים תותבות היה הפתרון היחידי לאנשים אשר סבלו מבעיה של העדר שיניים, בעיקר משום שלא היה פיתרון חלופי אטרקטיבי יותר. עם כניסת השתלים הדנטליים לעולם רפואת השיניים, נכנסה לשימוש השתלת השיניים שהיוותה טיפול פורץ דרך. השתל הדנטלי משמש כתחליף לשורש השן וניתן להרכיב עליו כתר ובכך להימנע מהרכבה של תותבת מסורבלת ולא נוחה. אולם, ישנם מקרים בהם לא ניתן לבצע העמסת שתלים על הלסת בגין מחסור בגובה עצם, מחסור בצפיפות עצם שמספיקה לשתלים וכדומה. במקרים כאלו, פרוצדורת התקנת השתלים תלויה בטיפולים כירורגיים מורכבים כמו הרמת סינוס או השתלת עצם, הנחשבים למסובכים וכרוכים בתהליך החלמה ארוך וקשה. שיטת השתלת שיניים אול און פור פותחה לפני כעשור והביאה לעולם רפואת השיניים פתרון נוסף, מהיר יותר, לביצוע השתלת שיניים למחוסרי עצם

אול און פור השתלת שיניים

מהי השתלת שיניים All On 4 ? למי היא מתאימה

השתלת שיניים All On 4 נחשבת לטכניקה חדשה ומתקדמת להשתלת שיניים למחוסרי עצם, המנצלת את העצם הקיימת בקדמת הפה להכנסת 4 שתלים מיוחדים אשר מאפשרים הרכבת גשר קבוע של 12 שיניים בבת אחת. יתרונה העיקרי של שיטת אול און פור הוא בכך שהיא מאפשרת השתלות שיניים ביום אחד ובכך מקצרת את זמן ההחלמה בצורה משמעותית, ההשתלה נעשית בכמה שעות בודדות ובאותו יום או למחרת מתקבלות שיניים זמניות לא נשלפות ובתוך 7 ימים מתקבלות השיניים הקבועות, השתלת שיניים All On 4 איננה מתאימה לסובלים מחוסר עצם ברמה קריטית או קיצונית, בהשתלת שיניים All On 4 חובה שלמטופל ישאר עצם באזור הקדמי של הפה, אם הינך סובל מחוסר עצם קיצוני או מרכיב תותבות כבר כמה שנים טובות השיטה שתתאים לך היא השתלת שיניים בזאלית 

צור קשר השתלת שיניים ALL ON 4

רציף הרברט סמואל 60, מגדל האופרה קומה 1 תל אביב, בטלפון או 077-9979815

מבצעים עד 200 השתלות שיניים למחוסרי עצם בשנה, שמור על מקומך.

כיצד מתבצעת השתלת שיניים ALL ON 4 ?

השתלת שיניים All On 4 מבוססת על החדרת שתלים קדמיים בזווית של 90 מעלות והחדרת שתלים אחוריים בזווית של 45 מעלות. בצורה זו, נוצרת תמיכה יציבה במיוחד המאפשרת לשאת את העומס של השיניים מבלי לפגום ביציבות המבנה. ישנה חשיבות רבה למיקום ארבעת השתלים בצורה מדויקת ולכן רופאי השיניים נעזרים בצילום CT המעניק להם תמונת מצב מפורטת ומדויקת של הלסת הרלוונטית. בעזרת הצילום ניתן לקבוע את מיקומם המדויק של ארבעת השתלים ולבצע את כל ההליך הכירורגי ביום אחד בלבד – החל מעקירת השיניים הפגומות, השתלת ברגי הטיטניום והרכבת התותבת הזמנית עליהם. בזכות התהליך הקצר, אדם לאחר טיפול All on 4 יכול לאכול ללא חשש ולחייך בפה מלא מיד לאחר הטיפול. לאחר מספר חודשים התותבת הזמנית מוחלפת בגשר שלם של כתרי חרסינה אשר מורכב גם הוא על אותם ארבעה שתלים. חשוב לציין כי מטופלים בעלי חרדה מטיפולי שיניים, בעיות סיסטמטיות (לחץ דם גבוה, סכרת, חולי דיאליזה וכדומה) וכן מטופלים בעלי רפלקס הקאה גבוה – יכולים לבצע השתלות שיניים בהרדמה מלאה.

השתלת שיניים ALL ON 4

למי מתאימה השתלת שיניים All On 4

השתלת שיניים אול און פור נועדה לאנשים הסובלים מחסרון שיניים חלקי או מלא שרוצים לשפר את איכות חייהם וליהנות משיניים קבועות. השתלת שיניים בשיטת All on 4 מתבצעת למעלה מעשור, ומחקרים בתחום מעריכים כי לשיטה יש למעלה מ-97% הצלחה, וכי שיקום הפה מהיר במיוחד. אולם, יש לציין כי ישנם גורמים המקטינים את סיכויי קליטת השתלים כמו קיומן של דלקות חניכיים ולכן רופאי שיניים אינם מבצעים השתלות במקרים כאלה. קיומן של בעיות בריאותיות אחרות, לאו דווקא בתחום הדנטלי, עלול לגרום למצב בו לא ניתן לבצע השתלה. כמו כן, אם עצם הלסת דקה במיוחד או נמוכה מדי לא ניתן לבצע את התהליך.
במקרים כאלו, בהם אנשים סובלים מחוסר עצם ברמה קריטית, השתלה בזאלית הינה שיטה אשר נותנת מענה אופטימלי היות והיא אפשרית לכל מי שנזקק להשתלת שיניים, ללא תלות במצב עצם הלסת. שיטה זו פותחה כבר לפני 20 שנה על ידי פרופסור ז’ראר סקורטצ’י, רופא שיניים מומחה להשתלות שיניים. מאז תחילת הפיתוח ועד ימינו, עודכנה ופותחה השיטה עוד ועוד, עד לשלב הנוכחי בו היא בהחלט הופכת לשיטה המועדפת. כבר ביום הטיפול הראשון, יכול הפציינט לצאת מהקליניקה עם סט שיניים, ולהתנהל באופן הטבעי ביותר, לאכול ולחייך.

אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת ייעוץ עם המומחים של המרכז להשתלה בזאלית בכדי שנוכל להציע לכם את הפתרון המיטבי עבורכם.

שלא תגיד שלא אמרנו!

אנו מבצעים עד 120 השתלות בזאליות בשנה

אם אינך מעוניין אתה מוזמן להמשיך הלאה... בכל אפשרות אחרת זה הזמן לשמור על מקומך