השתלת שיניים למחוסרי עצם - השתלה בזאלית

ש

ביום אחד

השתלת שיניים

השתלות שיניים ביום אחד

כיום ניתן לבצע ניתוח להשתלת שיניים ביום אחד, כך שאין צורך להגיע למרפאת השיניים אין ספור פעמיים על מנת להשלים את תהליך השתלת השיניים וניתן לבצע את כל התהליך ביום אחד בפשטות ובמהירות.

יחד עם זאת כדאי לדעת שביצוע השתלת שיניים ביום אחד מחייבת התמחות בתחום של שיקום הפה, ידע, מיומנות, מקצועיות וניסיון רב בתחום השתלות השיניים ובפרט בהשתלות שיניים ביום אחד ולכן חשוב לוודא שאתם מפקידים את המלאכה בידי רופא שיניים שהוא מומחה בתחום השתלות השיניים הדנטליות ובהשתלות שיניים ביום אחד בפרט.

המרכז להשתלה בזאלית מציע טיפולי השתלת שיניים ביום אחד עם אפשרות להשתלת שיניים בהרדמה מלאה למי שמעוניין לעשות את כל הטיפול ביום אחד ולקום כמו חדש, שיטה אשר הוכיחה עצמה  כמוצלחת ויעילה עם אחוזי הצלחה גבוהים

השתלות שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד מספקת דרך מהירה יותר להשלמת טיפול השיניים. במהלך טיפול בהשתלות שיניים בשיטה הקונבנציונלית מותקנים שתלים דנטליים בלסת ובמשך מספר חודשים מתפתח בחניכיים תהליך ביולוגי של התחברות השתל לעצם הלסת.

במהלך תקופה זו המטופל הינו עם שיניים זמניות, כאשר לרוב מדובר על תותבות נשלפות רק לאחר תקופה שבין 7-15 חודשים לאחר הטיפול הראשון המטופל יוצא מן המרפאה עם שיניים קבועות.

חסרונות השתלת שיניים בשיטה הקונבציונלית

שימוש בתותבות:

בעת שימוש בשיטה הקונבנציונלית להשתלות שיניים נגרם למטופלים פגיעה באופן חייהם מכיוון שהם נאלצים להסתדר תקופה די ארוכה ללא שיניים קבועות מרגע העקירה ועד לחיבור הכתרים הסופיים.

השימוש לתקופה ארוכה בשיניים תותבות גרמה למטופל חוסר יכולת לדבר או לאכול בחופשיות.

השתלת שיניים ביום אחד - בבזאל קליניק

סיכון בריאותי:

כיוון שלאחר עקירה לא מתבצעת השתלה מידית של כתרים קבועים מצב זה מגביר את נסיגת עצם הלסת אל תוך הפה פנימה, מצב זה עלול לגרום לכך שיהיה קשה לרופא השיניים לעגן את השתלים הדנטליים ללסת המטופל כמו כן מצב זה עלול להשפיע על מראה הפנים.

השתלות שיניים ביום אחד עושים בבזאל קליניק המרכז להשתלה בזאלית

זיהומים:

מכיוון שתהליך השתלות השיניים הינו כירוגי ופולשני ונמשך תקופה די ארוכה גוף המטופל חשוף יותר לסיכונים זיהומיים שונים.

שיטה של השתלת שיניים ביום אחד, אשר מכונה “העמסה מיידית”, מאפשרת ביצוע עקירה של השיניים, העמסת שתלים על הלסת ושיקום על ידי התקנת גשר זמני במקום שיניים תותבות והתקנת כתרים בטיפול אחד.

כלומר המטופל יוצא עוד באותו היום עם שיניים זמניות קבועות. יתרון נוסף הוא שגם זמן ההחלמה של המטופל מתקצר באופן משמעותי.

כאמור, לשם ביצוע הליך כזה יש צורך בידע, מיומנות וניסיון רבים הן בתחום הכירורגיה והן בתחום השיקום ברפואת שיניים. יש לציין עוד, כי שיטה זו אינה מתאימה לכל מטופל. לעיתים יש צורך בהשתלת עצם כדי לאפשר העמסת שתלים דנטליים על הלסת, במקרים כאלו משך הטיפול יכול להתארך לכדי שנה.

לתיאום טיפול ובכל שאלה, לחצו צור קשר

בדיקת השתלת שיניים ביום אחד - מרכז השתלה בזאלית

צור קשר השתלת שיניים

רציף הרברט סמואל 60, מגדל האופרה קומה 1 תל אביב, בטלפון 077-9979815

לזכיה בחבילת צילומים ובדיקה בשווי 879 ש"ח מלא את הטופס

לצאת מן המרפאה עם חיוך רחב עוד באותו היום

אנו בעלי ניסיון רב שנים בביצוע השתלות שיניים ביום אחד בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, לשביעות רצונם של המטופלים.

אנו יודעים שקבלת ההחלטה לביצוע ההשתלה ובחירת הפתרון המתאים ביותר היא מורכבת ולכן מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ללא תשלום עם רופא שיניים מומחה, שיבצע בדיקה מקדימה, יענה על שאלות ויסביר בצורה מפורטת את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

כנסו לעמוד הבא מלאו את הטופס ונציג שלנו יצור עמכם קשר בהקדם

לצפייה בהמלצות של לקוחות מרוצים שלנו שעברו את הטיפול בהצלחה לחצו 

השתלת שיניים ביום אחד יתרונות

  • שתלים דנטליים שממוקמים ביום אחד הינם יציבים ועמידים בדיוק כמו בתהליך השתלות השיניים המסורתי.
  • מחיר הטיפול זול יותר במרבית המקרים משיטות אחרות המוצעות כיום בשוק והמטופל אינו צריך לסבול מטראומות עקב כך שהוא מתהלך עם שתלים ללא כתרים.
  • המטופל אינו צריך להגיע למרפאה פעמיים רבות כמו בעבר על מנת להשלים את תהליך השתלת השיניים באמצעות הטכנולוגיות החדשניות המוצעות כיום המטופל יכול לסיים את התהליך ביום אחד בלבד ולצאת כבר באותו היום עם חיוך מושלם מהמרפאה.

שלא תגיד שלא אמרנו!

אנו מבצעים עד 120 השתלות בזאליות בשנה

אם אינך מעוניין אתה מוזמן להמשיך הלאה... בכל אפשרות אחרת זה הזמן לשמור על מקומך