השתלת שיניים למחוסרי עצם - השתלה בזאלית

ש

הרמת סינוס

המרכז להשתלה בזאלית

הרמת סינוס והשתלת עצם

המרכז להשתלה בזאלית מציע סוגי טיפולים שיניים שונים. הודות לידע והניסיון שצבר צוות המומחים שלנו, אנו מסוגלים לספק פתרונות לבעיות דנטליות שונות. בין הטיפולים שמציע המרכז גם טיפול הרמת סינוס, סוג של טיפול שיניים אשר נועד לשקם אובדן עצם שנגרם לאורך השנים. טיפול זה, אשר מבוצע ע”י מומחה בכירורגיית פה ולסת, נקרא הרמת סינוס מכיוון שבמהלכו הרופא המומחה ממלא עצם בקרקעית הסינוס הנמצאת מעל הלסת העליונה.

חשוב לדעת כי בנוסף להרמת סינוס, ישנן שיטות טיפול נוספות אשר מספקות פתרונות למחוסרי עצם, דוגמת השתלה בזאלית, השתלה מיוחדת אשר חוסכת זמן רב וסיבוכים פוטנציאליים לעומת השתלה מסורתית.

אם כבר הלכת לרופא שיניים ונאמר לך שאין לך עצם לסת עליונה, פנה/י למרכז להשתלה בזאלית לקביעת פגישת ייעוץ חינם, במהלכה תוכל/י לקבל הסבר על שיטות הטיפול האפשריות בהתאם למצבך.

אנו מבצעים עד 120 השתלות בזאליות בשנה, שמור על מקומך.

מהי הרמת סינוס ולמי היא מיודעת?

הרמת סינוס מבצעים למחוסרי עצם בלסת העליונה ובחלקיה האחוריים של אותה לסת. באזורים אלה נמצאים הסינוסים, חללי אוויר בשני צדי האף. הרופא המומחה מעבה ומחזק את קרקעית הסינוסים עם חומר עצם על מנת להגדיל את העצם ולאפשר בכך השתלת שיניים, מטרת העצם היא לייצב ולחזק את השיניים בעזרת קיבוע שורש השן. הדבר נכון גם לגבי שתלים דנטליים, הזקוקים לעצם כדי להיתפס חזק ויציב בלסת. ללא העצם אין גורם שיתפוס את השיניים או השתלים בפה.

מהי הרמת סינוס פתוחה?

הרמת סינוס פתוחה מתבצעת ע”י רופא מומחה לכירורגיית פה ולסת. בטיפול זה המנתח מייצר חלונית בצד החיצוני של הלסת כדי למלא את קרקעית הסינוס בחומר עצם לעיבוי.
בהרמת סינוס פתוחה משתמשים בעיקר כאשר גובה העצם נמוך מחמישה מילימטרים (5 מ”מ).

מהי הרמת סינוס סגורה?

הרמת סינוס סגורה מתבצעת כמו העמסת שתל בעצם הלסת, ע”י פתח קטנטן בסינוס ומילוי חומר העצם דרכו. בשיטה זו משתמשים כאשר עצם הלסת גדולה מחמישה מילימטרים (5 מ”מ) והיא מאפשרת הגבהה של עד שלושה מילמטרים (3 מ”מ).

ומה אם הרמת סינוס טיפול מסובך וארוך בשבילי?

השתלה בזאלית הינה השתלה מיוחדת אשר חוסכת סיבוכים פוטנציאליים לעומת השתלה מסורתית. זאת, מכיוון שהשתלה בזאלית אינה מתייחסת לעצם הלסת. בטיפול זה הרופא המומחה בתחום של השתלה בזאלית משתמש בעצם האמצעית של הלסת העליונה (היכן שאין סינוסים), ובנוסף משתמש בעצמות הפתרגויד (העצמות הצדדיות בלסת), אשר מתאפיינות בריפוי מהיר וצפיפות רבה, לחיזוק כל השתלים בלסת. כך, במקום להשתיל שתלים דנטליים לכל אורך הלסת, משתמשים בכמה בודדים, אשר נותנים תמורה גדולה לעומתם, וכן יצריכו בעתיד הרחוק תחזוקת שתלים קטנה.
יתרון נוסף בשיטת השתלה בזאלית הינו העובדה שהיא חוסכת זמן רב. השתלה בזאלית מתבצעת בתוך שבוע בעוד שטיפול השתלת עצם ושתלים מסורתי נמשך כשנה.

שלא תגיד שלא אמרנו!

אנו מבצעים עד 120 השתלות בזאליות בשנה

אם אינך מעוניין אתה מוזמן להמשיך הלאה... בכל אפשרות אחרת זה הזמן לשמור על מקומך