מחירי השתלות שיניים במרכז להשתלה בזאלית - בזאל קליניק

השתלות שיניים קדמיות

השתלות שיניים קדמיות לחיוך מושלם

 

אין ספק שמכול השיניים, הקדמיות הן אלו החשובות ביותר לחזות אסטטית ובטוחה של האדם. לכן, השתלות שיניים קדמיות חובה לבצע עם רופא מומחה ומנוסה כדי להבטיח תוצאות מושלמות, שלא יאפשרו להבדיל בינן לבין שניים טבעיות. אלו בדיוק התוצאות שאנו במרכז להשתלה בזאלית מספקים.

 

חשיבות חזותן של השיניים הקדמיות

 

בחברה בה אנו חיים, אובדנן של שיניים קדמיות מוביל לפגיעה חמורה באיכות והרמת החיים. הפגיעה ניכרת בקושי בחיתוך מזון ומהווה פגם אסטטי משמעותי, הפוגם גם בתדמית ובביטחון עצמי. למרבה המזל, הטכנולוגיה העכשווית מאפשרת להתמודד ולפתור בעיות אלו באופן איכותי, באמצעות השתלת שיניים קדמיות שמרפאתנו מספקת ברמת המקצועיות וההצלחה הגבוהה ביותר .

 

השתלת שיניים קדמיות בהתאמה אישית

 

השתלתן של שיניים קדמיות במרפאתנו מבוצעת בהליך מתקדם ומדויק, המותאם באופן מלא לכל מטופל בהתאם למצב שיניו, מבניהן ומבנה הפה והלסת. נתונים אלו ונוספים יקבעו את אופי הטיפול ואת סוג השתלים והכתרים המתאימים ביותר. בנוסף, מדובר בהליך המבוצע על ידי רופאי שיניים מומחים באופן מדויק ומקצועי, על מנת להבטיח תוצאות מושלמות מבחינת חזות השיניים, עמידותן, נוחות השימוש בהן וקליטתן בצורה הטובה ביותר ללא סיבוכים.

 

סוגי שתלים וכתרים

 

חשוב לדעת שקיימים סוגים שונים של שתלים דנטאליים לשיניים קדמיות, אשר התאמתם מבוצעת על ידי הרופא המטפל בהתאם למידות ומבנה הפה והלסת. השתלים הנפוצים ביותר הינם אלו העשויים מטיטניום ומורכבים משני חלקים – האחד מוברג לעצם והשני מתחבר לכתר השן. בנוסף, אנו נעזרים גם בשתל מיני טיטניום ובשתלי וכתרי זרקוניה איכותיים ביותר, העשויים ממתכת לבנה אצילה ונחשבים לבעלי רמת עמידות מעולה בפני רטיבות ולאורך זמן. בנוסף, כתרי הזרקוניה מחקים באופן מצוין את חזות השן הקדמית וגווניה הטבעיים, והנם בעלי יכולות קליטה גבוהות. יש לציין בהתאם לשתל הנבחר ייקבע גם אופן חיבורו. כך למשל, שתלי טיטניום יכולים להיות מחוברים אל החניכיים באמצעות מחבר משושה חיצוני או פנימי, או מחבר מתומן פנימי.

 

להשתלת שיניים קדמיות

 

להזמנת תור להשתלת שיניים קדמיות עם אבחון וייעוץ רפואי בחינם וללא מחויבות, צרו קשר עם המרכז להשתלה בזאלית בטלפונים077-9979815 או 077-9979815.