השתלת שיניים למחוסרי עצם בתל אביב - בזאל קליניק

השתלות שיניים בתל אביב

השתלות שיניים בתל אביב

באופן טבעי, כאשר אנו מחפשים איש מקצוע, נעדיף כזה אשר נותן שירותים קרוב לאזור מגורנו למשל חיפוש בגוגל השתלות שיניים בתל אביב. עם זאת, זהו איננו המצב בהכרח בתחום הרפואה, ובכלל זאת רפואת השיניים. לא פעם, כאשר מדובר על טיפולים מורכבים השיקול העיקרי לא יהיה בהכרח מידת הקרבה הגיאוגרפית, אלא רמת המקצועיות ותחומי ההתמחות של המרפאה. לדוגמא, ישנם מקרים המצריכים הליכי השתלות שיניים מורכבים, כמו השתלות שיניים למחוסרי עצם, מטופלים אשר סובלים מחוסר עצם בלסת או עצם דקה, שאין אפשרות להשתיל ישירות עליה שתלים דנטליים. דוגמא נוספת היא ביצוע השתלת שיניים בהרדמה, הליך שמצריך נוכחות של רופא מרדים בנוסף לרופא אשר מבצע את ההשתלה עצמה.

חשוב לדעת כי טיפולי שיניים מורכבים פעמים רבות מצריכים הסמכה בתחום של כירורגיית פה, ולא כל רופא שיניים יחזיק בידע, בהכשרה ובניסיון שיבטיחו תוצאות מיטביות. טיפול כושל משמעו לרוב צורך בביצוע טיפול נוסף לפתרון הבעיה ממנה סבל המטופל מלכתחילה או לתיקון בעיות שנוצרו במהלך הטיפול הכושל. אין עוררין שסיטואציה כזו יכולה לגרור בזבוז זמן, הוצאות כספיות ועוגמת נפש רבה עבור המטופל.

החשיבות של הקרבה הגיאוגרפית בבחירת רופא שיניים תהיה נמוכה יותר גם אצל אנשים אשר סובלים מפחד מטיפולי שיניים או חרדה דנטלית. לא פעם, אנשים אלו יבחרו רופא שיניים בעיקר עפ”י רמת הביטחון שהרופא ישרה בהם, ויהיו נאמנים לרופא עליו הם סומכים, גם אם משמעות הדבר תהיה לנסוע מרחק רב יותר לצורך הטיפול.

המרכז להשתלה בזאלית נהנה ממעגל לקוחות רחב ונאמן מכל רחבי הארץ. רבים מגיעים למרכז לעבור השתלות שיניים בתל אביב גם אם אינם מתגוררים באזור המרכז. זאת הודות ליתרונות שמציע המרכז להשתלה בזאלית בדמות צוות רופאים מומחים אשר מסוגל להציע פתרונות מתקדמים לכל בעיה דנטלית. לדוגמא, המרכז מציע השתלות שיניים ביום אחד, הליך אשר מאפשר העמסת מספר שתלים באותו טיפול במקום סדרת טיפולים אשר מצריכה זמני התאוששות ארוכים של מספר חודשים בין טיפול לטיפול ויכולה להתארך עד כדי שנה. כמו כן, המרכז מציע הליך מתקדם בשם השתלה בזאלית אשר מהווה פתרון מהיר ומיטבי לסובלים מחוסר עצם, ללא צורך בהרמת סינוס והשתלת עצם. באמצעות השתלה בזאלית ניתן ליהנות משיניים קבועות תוך יום אחד!

בנוסף, המרכז להשתלה בזאלית מציע טיפולים והשתלות שיניים בהרדמה אשר עוזרים למטופלים לעבור את הטיפולים במינימום כאבים ותופעות לוואי. עבור הסובלים מחרדה דנטלית, האפשרות לעבור טיפול בהרדמה יכולה לסייע בהתגברות על הפחד, ובוודאי בידיעה שהם נמצאים בידיים הטובות ביותר וההליך כולו מלווה על ידי הצוות המומחה במרכז.

המרכז להשתלה בזאלית ממוקם בבניין מגדל האופרה, מיקום נוח לגישה בתחבורה ציבורית או ברכב (בבניין חניה בתשלום). המטופלים במרכז יכולים ליהנות מן הנוף המרגיע של הים במהלך הטיפול ובשלב ההתאוששות לאחריו. אנו מזמינים אתכם לבקר במרכז ולהתרשם מן המרפאה, לשמוע על הטיפולים המוצעים בו ולקבל ייעוץ לגבי הטיפול המתאים לכם.

לקביעת פגישת ייעוץ, לחצו צור קשר