לפני השתלת שיניים בזאלית - מרכז לביצוע השתלה בזאלית

השתלות שיניים במצב של חוסר שיניים מלא

מחסור שיניים מלא בלסת אחת או בשתי הלסתות הינו מצב שנפוץ בעיקר בקרב נשים וגברים בני הגיל השלישי. מצב השיניים בגיל השלישי הופך ליותר ויותר רגיש, עקב סיבות רבות כגון שחיקה, מחלות שונות, מצבים כרוניים בעייתיים, שינויים הורמונליים, ועוד.

רבים מבני הגיל השלישי זקוקים להשתלות שיניים, על מנת להחזיר לעצמם את איכות החיים שהתרגלו אליה, ולחזור ולתפקד כראוי בחיי היומיום. כיום, עם התקדמות הרפואה ושכלול העזרים הטכנולוגיים המשמשים לפרוצדורות כירורגיות, השתלות שיניים הן פשוטות וקלות מתמיד, וכיום ניתן אף לבצע השתלות שיניים ביום אחד גם כאשר מדובר על חוסר שיניים מלא – עם כמה שפחות כאבים, טרחה, המתנה, סיכון וסבל.

השתלת שיניים בהרדמה מלאה

כיום ניתן לבצע השתלת שיניים בהרדמה מלאה או תחת טשטוש, מה שמאפשר למעשה ביצוע הטיפול תוך יום אחד. השתלת שיניים בהרדמה מלאה או בטשטוש מתאימה במיוחד עבור אלו הנמצאים במצב של חוסר שיניים מלא, שכן מדובר בהליך מורכב לכשעצמו שבשיטות אחרות זו יהיה ארוך יותר מהשתלת שיניים רגילה.

קשישים רבים סובלים מבעיות בריאותיות אחרות, מלבד בעיות שיניים, כגון: סוכרת, יתר לחץ דם, בעיות לב, בעיות ספיגה, בעיות עיכול, ועוד. מצבים אלו, עלולים להשפיע בתורם על יכולת העמידה שלהם בפרוצדורות חוזרות ונשנות. לכן, הפתרון של השתלת שיניים בהרדמה מלאה תוך יום אחד – הוא הפתרון האידיאלי עבורם.

השתלות שיניים – רק אצל המומחים ביותר

כשניגשים לברר בנוגע להשתלות שיניים, יש לקחת בחשבון קודם כל את רמת המקצועיות והמומחיות של המנתח. כשמדובר בשיניים שלכם – אתם רוצים רק את הטוב ביותר, וכדאי לפנות למומחה להשתלות שיניים. החשיבות גדולה בייחוד כשמדובר על פרודצורה מורכבת כמו השתלה של מספר רב של שיניים או של כל הפה, או כאשר יש צורך בהליך השתלת שיניים למחוסרי עצם. במובן זה, לצד הכלכלי יש חשיבות משנית מאשר לאיכות, לניסיון ולמומחיות של מי שהולך לטפל בכם.

השתלת שיניים מהווה פתרון איכותי, עמיד ויעיל הרבה יותר מהפתרון של שיניים תותבות. שיניים תותבות פוגעות במראה האסתטי של הפנים, הרבה פחות נוחות לתפעול, ואינן משפרות את איכות החיים כמו שיניים מושתלות.

המרכז להשתלה בזאלית, מרכז השתלות שיניים בתל אביב, מציע בדיקה ופגישת ייעוץ חינם, במהלכה תוכלו לשמוע על האפשרויות העומדות בפניכם והפרוצדורות המומלצות להשגת תוצאה מיטבית.

אל תחכו לרגע האחרון! ככל שתחכו יותר זמן, כך מצב החניכיים ילך ויידרדר, ויהיה קשה יותר לבצע השתלת שיניים מוצלחת. פנו עוד היום למומחה בתחום, על מנת שיוכל להתאים לכם את הטיפול המדויק. בין אם מדובר בהשתלת שיניים במצב של חוסר שיניים מלא, או בהשתלת שיניים חלקית, חשוב לטפל בבעיות הדנטליות בזמן, על מנת לא לגרום לסיבוכים רפואיים חמורים יותר לאחר מכן.