השתלת שיניים מקצועית במרכז השתלה בזאלית

השתלות שיניים ביום אחד

מאפייני השתלות שיניים ביום אחד

 

במרפאת השיניים המובילה “המרכז להשתלה בזאלית” מתמחים בטיפולי השתלת שיניים ביום אחד עם מחיר משתלם במיוחד. חשוב לדעת כי טיפולי השתלות שיניים ביום אחד נושאים אחוזי הצלחה מרשימים ומוצעים גם עם אפשרות לטיפול תחת הרדמה מלאה.

 

כדאיות השתלה ביום אחד

 

טיפולי השתלת שיניים ביום אחד המוצעים במרפאתנו מעניקים קשת רחבה של יתרונות, אשר העיקריים שבהם הינם:

  • קיצור הליכים וחיסכון בזמן – בזכות התפתחויות טכנולוגיות של ענף רפואת השיניים אנו יכולים להציע למטופלים הליכים יעילים ומקוצרים המבוססים על השתלות בזאליות והרדמות מלאות. אלו מאפשרים התקנת שתלים ביום אחד בלבד במקום הליכי השתלה ארוכים שיכולים להימשך גם מספר חודשים טובים, גוזלים זמן יקר ערך וגורמים לטרחה רבה סביבם.
  • אמצעי יעיל לסובלים מחרדות – רבים סובלים מפחדים וחרדות מטיפולי שיניים, בעיקר עקב אי נוחות, סבל וכאב הכרוכים בהם. בעיה זו נפתרת במרפאתנו באמצעות השתלות של שיניים ביום אחד תחת טשטוש עמוק או הרדמה מלאה. במהלכם המטופל המורדם לא מודע להליך המתקיים סביבו ונחסכת ממנו התמודדות עם פחדים, כאב ואי נוחות.
  • קיצור זמן החלמה באופן משמעותי בהשוואה לשיטות מסורתיות להשתלת שיניים.
  • אחוזי הצלחה גבוהים – עומדים על 95 אחוזים ומקורם בשיטות טיפול מתקדמות ובידע וניסיון מרבי בתחום.
  • כמה עולה השתלת שיניים ביום אחד – אנו מציעים ללקוחותינו מחיר השתלת שיניים ביום אחד הנחשב משתלם במיוחד. חשוב לציין שעלות טיפולים אלו גבוה מטיפולים רגילים בגין המשאבים המיוחדים הנדרשים עבורם. יחד עם זאת, התוספת בעלות מחזירה את עצמה ביחס לחיסכון בזמן הטיפול ובאיכות החיים הגבוהה שהוא מעניק.

 

חשיבות הניסיון והמומחיות

 

חשוב לדעת כי ביצוע מוצלח של טיפול שיניים ביום אחד דורש מומחיות בתחום המגובה בניסיון רב ובהכשרות מיוחדות, המהוות את מנת חלקם של צוות הרפואי במרכז שלנו. זאת לצד ציוד חדשני ומתקדם המתאים לסוג זה של הליכים דנטליים. כלים אלו מאפשרים לנו לספק הליכי השתלות ביום אחד יעילים, בטוחים ומוצלחים, הנשענים על בדיקות ואבחון מקדים ובניית תוכנית עבודה מפורטת וספציפית לכול מטופל בהתאם למצב שיניו, מצבו הבריאותי, גילו ורצונותיו.

 

השתלות שיניים בהעמסה מיידית

 

השתלות שיניים המבוצעות ביום אחד במרפאתנו מכונות בעגה המקצועית העמסה מיידית. מדובר בטיפולים המאפשרים לבצע בטיפול אחד עקירות שיניים, העמסת שתלים, שיקום פה ולסת והתקנת כתרים קבועים וזמניים. ואם לא די בכך, אנו מתמחים גם בביצוע השתלות שיניים ביום אחד עבור מקרים מורכבים למטופלים מחוסרי עצם, וזאת באמצעות השתלות בזאליות שאינן דורשות הרמת סינוס או השתלת עצם..

 

להשתלת שיניים ביום אחד

 

להזמנת תור עבור השתלת שיניים ביום אחד עם אבחון ראשוני, ולקבלת הצעת מחיר ללא עלות ומחויבות, צרו קשר עם המרכז להשתלה בזאלית בטלפונים 077-9979815 או 077-9979815.