השתלות שיניים בזאליות בבזאל קליניק

טיפול הרמת סינוס סגורה

בטרם בוחרים לעבור וטיפול של הרמת סינוס סגורה צריך לעבור צילום רנטגן שבו בוחנים לעומק את מצב השיניים. במסגרת הטיפול יש תוספת תחליף עצם ביחד עם שתל, אשר מאפשרים לשמור על מראה שיניים בריא ואחיד. יש להביא בחשבון תקופת החלמה ולאחריה תקופת זמן נוספת עד שהגוף יקבל את העצם והשיניים המושתלות.

אם בחרתם לעבור טיפול הרמת סינוס סגורה בקליניקה של “בזאל קליניק”, תוכלו להיות בטוחים שהתוצאות יישמרו לאורך שנים רבות והמראה יהיה טבעי לחלוטין.

בניית עצם חדשה והשתלה

יש לומר שהתהליך של בניית עצם חדשה והשתלה של שיניים לאחר מכן נחשב לבטוח לחלוטין, אם כי יש להביא בחשבון שישנה סיכוי קטן לדחייה, ובכדי לשמור על סיכויים גבוהים לתקופת החלמה מוצלחת, יש להימנע מאכילה של ממתקים, שתייה ממותקת ועישון. כל אלה יכולים לפגוע בתקופת ההחלמה ואף להוביל לדחייה של העצם.

כאשר אתם בוחרים לעבור טיפול מורכב שכזה, ישנה חשיבות גבוהה ביותר למקום שבו אתם בוחרים לעשות זאת. ב”בזאל קליניק” תוכלו להיות רגועים שאתם בידיים מנוסות בידיעה שהטובים ביותר דואגים לכם.

טיפול הרמת סינוס סגורה עם תוצאות ארוכות טווח

בטרם תעברו את הטיפול, ב”בזאל קליניק” יערכו לכם בדיקה מקיפה של מצב השיניים, כך שיוכלו לאתר בעבורכם את הטיפול ההולם ביותר. הכול יתבצע תוך כדי שאתם מתייעצים עם רופא מנוסה בעל שם עולמי בתחום השתלות בזאליות – שידאג להנחות אתכם בכל אשר תצטרכו לדעת, כך שתוכלו לעבור את הטיפול בתחושת ביטחון מירבית.

אחרי שבחרת לעבור את הטיפול במרפאה, יתאפשר לכם ליהנות מתוצאות ארוכות טווח, אשר יהיו אסתטיות ונאות למראה. כך שמבחינתכם תוכלו להיות בראש שקט בידיעה שהטובים ביותר מטפלים בכם. התחושה הזו עשויה להעניק לכם שקט נפשי ולאפשר לכם לעבור את הטיפול כשאתם רגועים.

בזאל קליניק לשיניים בריאות

אם אתם רוצים לשמור על שיניים בריאות ומראה אסתטי, מוזמנים לפנות כבר עכשיו אל בזאל קליניק, אשר מציעים מגוון רחב של טיפולי שיניים מורכבים המיועדים לכל קהלי האוכלוסייה. הרמת סינוס פתוחה או סגורה, השתלות בזאליות מורכבות, השתלות שיניים ביום אחד, את כל הטיפולים הללו ואף מעבר לכך, תוכלו לעבור אצל בזאל קליניק, אשר ישמחו לדאוג לבריאות השיניים שלכם.

חשוב להדגיש שהתורים לטיפולי שיניים מורכבים נקבעים מראש, כך שבהחלט כדאי ליצור קשר בהקדם כדי לקבוע את הטיפול הנחוץ לתאריך הקרוב ביותר.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה לכל שאלה שיש לכם ולקביעת תור, כך שאתם תוכלו להרגיש בנוח עם הבחירה שלכם ולדעת שאתם שומרים על בריאות שיניים ובריאות כללית מיטביים.